Kettlebell Barbell Bodyweight
SFAG-R

TRENUJ KETTLEBELL W STRONGFIRST GYM

Chcesz trenować Hardstyle Kettlebell według metodyki StrongFirst? Zapisz się do grupy początkującej w akredytowanym StrongFirst Gym, gdzie materiał szkoleniowy tłumaczony jest od podstaw, a wszyscy instruktorzy mają aktualne uprawnienia instruktorskie oraz regularnie podnoszą swoje kwalifikacje trenerskie, aby profesjonalnie zaopiekować się naszymi studentami siły.

System nauki i treningu w Centrum Kettlebell Kraków opiera się na wiedzy oraz doświadczeniu takich autorytetów jak Pavel Tsatsouline (założyciel StrongFirst) czy Grey Cook (FMS). Priorytetem w naszej pracy ze studentami są ich bezpieczeństwo, progres treningowy i budowanie silnego, sprawnego ciała. Przekonaj się jak wiele rzeczy w życiu stanie się łatwiejsze kiedy Ty staniesz się silnieszy/a.

Chcesz wiedzieć czy się nadajesz? Tak, pod warunkiem, że faktycznie chcesz poprawić jakość swojego życia i funkcjonowania dzięki temu, że Twój organizm będzie bardziej wydajny, mocniejszy, naładowany dobrą energią, a także mniej podatny na kontuzje. Poczuj się lepiej w swoim ciele i ze sobą na co dzień. Buduj siłę i kondycję w sposób dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb.

Potrzebujesz się przygotować do pierwszego treningu kettlebell? Chcesz wiedzieć, rozumieć i potrafić więcej na temat treningu, aby poczuć się pewniej zanim dołączysz do grupy początkującej? Koniecznie sprawdź specjalnie przygotowany do tego celu kurs online Fundamenty Silnego Ciała. Jet to wartościowy program treningowy z planem treningowym do realizacji w domu, pełnymi i dokładnymi instrukcjami do ćwiczeń nie wymagających żadnego specjalistycznego sprzętu, a autorką tego kursu jest StrongFirst Certified Team Leader, StrongFirst Elite oraz Flexible Steel Instructor Specialist Andżelika Stefańska-Kowalik.

www.trening.tigerzone.pl
www.trening.tigerzone.pl

Dołącz do grona silnych ludzi Centrum Kettlebell Kraków.

Skontaktuj się z nami!
☎️ 663 52 04 52
📧 info@kettlebellkrakow.pl