Kettlebell Barbell Bodyweight
SFAG-R

TACTICAL STRENGTH CHALLENGE – Kraków, 4 maja 2019

Tactical Strength Challenge to wydarzenia StrongFirst, które regularnie organizujemy w naszym klubie Centrum Kettlebell Kraków – StrongFirst Gym dwa razy w roku. To prawdziwe święto siły i rewelacyjna okazja do wspólnej zabawy, pełna emocji i mocnych wrażeń. Zobacz jak to wyglądało w tym roku, a może jesienią Ty też zdecydujesz się dołączyć do grona zawodników.

tactical strength challenge kraków

TSC jest imprezą międzynarodową i odbywa się zawsze w tym samym dniu w klubach na całym świecie, gdzie znaleźć możesz certyfikowanych instruktorów SFG. Rozgrywane są tu trzy boje z trzech gałęzi StrongFirst:
🔥 Deadlift (Barbell) – 3 podejścia
🔥 Pull Up / Flexed Arm Hang (Bodyweight) – maksymalna ilość powtórzeń
🔥 Snatch (Kettlebell) – 5 min. i maksymalna ilość powtórzeń

Kto może wziąć udział? KAŻDY, kto chce zmierzyć się z przynajmniej jedną konkurencją. Nie musisz być wytrawnym zawodnikiem, aby zgłosić swój udział. Tu liczy się dobra zabawa i pozytywne emocje, a tego przy TSC zawsze jest pod dostatkiem.

‼️ UWAGA ZMIANY OD 2019 – przeczytaj opisy kategorii oraz informacje dodatkowe na samym dole ‼️

KATEGORIE

➡ NOVICE

🔴 Kobiety Novice (12kg KB)- Maksymalny martwy ciąg, zwisanie na ugiętych rękach i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 12kg.

🔴Kobiety Novice (16kg KB)- Maksymalny martwy ciąg, zwisanie na ugiętych rękach i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 16kg.

🔵Mężczyźni Novice – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 20kg.

➡ CLASSIC (wcześniej OPEN)

🔴Kobiety Classic (12kg KB) – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 12kg.

🔴Kobiety Classic (16kg KB) – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 16kg.

🔵Mężczyźni Classic – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 24kg.

➡ PRE-COMPETITION (wcześniej ELITE)

🔴Kobiety Pre-competition – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 16kg (masa zawodniczki do 60kg włącznie) lub 20kg (masa zawodniczki powyżej 60kg).

🔵Mężczyźni Pre-competition – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 24kg (masa zawodnika do 65kg włącznie) lub 28kg (masa zawodnika 65,1kg-85kg) lub 32kg (masa zawodnika powyżej 85kg).

➡ MASTERS

🔴Kobiety Masters (50+) – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 12kg.

🔵Mężczyźni Masters (50+) – Maksymalny martwy ciąg, podciąganie z wagą ciała i 5 min snatch z odważnikiem kettlebell 20kg.

‼️ ZMIANY OD 2019 – Kategoria Pre-competition będzie rozgrywana podczas wiosennej edycji, a kategoria Competition podczas edycji jesiennej w kolejnych latach począwszy od 2019 roku. Najlepsi zawodnicy w kategoriach Classic (wcześniej Open) oraz top 3 zawodników w kategoriach Pre-competition (wcześniej Elite) otrzymają zaproszenie do bezpłatnego udziału podczas jesiennej edycji do kategorii Competition. Po rozegraniu wiosennej edycji 2019 zostaną ogłoszone wszystkie informacje dotyczące nadchodzącej jesiennej kategorii Competition – BĄDŹCIE CZUJNI ‼️